-
Musk Sticks
Regular price $4.65Sale price $4.65 Regular price/Tub 150gUnit price per -
Sold out
Yoghurt Coated Sultanas
Regular price $7.25Sale price $7.25 Regular price/Tub 225gUnit price per -
Red Frogs
Regular price $5.65Sale price $5.65 Regular price/Tub 200gUnit price per -
Spearmint Leaves
Regular price $5.65Sale price $5.65 Regular price/Tub 200gUnit price per -
White Choc Rasberry Jellies
Regular price $7.85Sale price $7.85 Regular price/Tub 225gUnit price per -
Gummi Bears
Regular price $5.65Sale price $5.65 Regular price/Tub 200gUnit price per -
Strawberry Creams
Regular price $5.65Sale price $5.65 Regular price/Tub 180gUnit price per -
Sour Combo Mix
Regular price $4.85Sale price $4.85 Regular price/Tub 175gUnit price per -
Mixed Mulitipack 'Pop Fiction'
Regular price $8.49Sale price $8.49 Regular price/Bag (10)Unit price per -
Natural Pinenuts
Regular price $14.75Sale price $14.75 Regular price/Bag 90gUnit price per -
Flaked Almonds
Regular price $4.99Sale price $4.99 Regular price/Bag 100gUnit price per -
Slivered Almonds
Regular price $4.99Sale price $4.99 Regular price/Bag 100gUnit price per -
Organic Whole Prunes
Regular price $5.85Sale price $5.85 Regular price/Bag 250gUnit price per -
Salted Macadamias
Regular price $17.85Sale price $17.85 Regular price/Bag 375gUnit price per -
Sold out
Dried Mango Spears
Regular price $8.85Sale price $8.85 Regular price/Bag 250gUnit price per -
Black Chia Seeds
Regular price $8.35Sale price $8.35 Regular price/Bag 375gUnit price per -
Popping Corn
Regular price $3.99Sale price $3.99 Regular price/Bag 500gUnit price per -
Linseed
Regular price $4.99Sale price $4.99 Regular price/Bag 500gUnit price per -
Natural Pepitas
Regular price $8.85Sale price $8.85 Regular price/Bag 500gUnit price per -
Delicious Energy Mix
Regular price $11.85Sale price $11.85 Regular price/Bag 500gUnit price per -
Pitted Dates
Regular price $4.35Sale price $4.35 Regular price/Bag 500gUnit price per -
Crystalised Ginger
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price/Bag 375gUnit price per -
Almond & Coconut Granola 500g
Enjoy for breakfast with cold milk. Sprinkle on yoghurt with berries or any fruit. Eat straight from the pack as a snack!
Regular price $14.80Sale price $14.80 Regular price/EachUnit price per -
More Nuts & Honey Granola 500g
Enjoy for breakfast with cold milk. Sprinkle on yoghurt with berries or any fruit. Eat straight from the pack as a snack!
Regular price $14.80Sale price $14.80 Regular price/EachUnit price per
